“Kam ardhur nga Greqia për hall…Dua 2 nuse”!!!(VIDEO)

Një 38 – vjeçar nga Tirana është kthyer nga emigracioni dhe ka rrëfyer hallin e tij në “Aldo Morning Show”.
Noeli kërkon nuse, por ndryshe nga telefonuesit e tjerë tha se nuk kërkon një, por dy të tilla.
Ai shtoi se nuk ka patur kurrë më parë një lidhje dhe se kjo është arsyeja pse është kthyer nga Greqia.
“Jam Noeli nga Tirana, 38 vjeç. Tani kam ardhur nga Greqia dhe kam një hall, dua të gjej nuse. Erdha se nuk gjeta dot nuse andej dhe erdha ktej. Unë s’kam patur asnjëherë as lidhje serioze, as duke u tallur. Unë dua nuse, unë dua 2 nuse”, tha Noeli.
Ndiqeni videon më poshtë

Noel