Kallet n’Kosovë Show (Video)

capture_1457897384-842137

Genta Ismaili, Genc Prelvukaj dhe Sinan Hoxha kanë dhuruar spektakël të vërtetë n’Kosovë Show.
Genta dhe Genci kanë promovuar këngën e fundit të tyre, duke e performuar ne show bashkë me nikoqirin e emisionit, Shpetim Desku. Të dy të ftuarit kanë folur dhe për jetën private të tyre, duke deklaruar se janë ‘single’.

Ndërsa, edhe Sinan Hoxha foli për jetën private, respektivisht për dasmën dhe për helikopterin që mori nusen. Ai zbuloi edhe sa kushtoi helikopteri… Sinani tha se “idoli” i tij në politikë është Ismet Hebibi, kandidat i vetshpallur për President të Kosovës… Nga të qeshurat e shumta disa herë është ndërprerë emisioni.

Për më tepër shikojeni emisionin e plotë…