Kallashit i lidhen duart dhe i prek të pasmet nga mbrapa (Foto)

largea-ja-sa-fiton-brenda-nat-euml-s-ldquo-prapanica-rdquo-e-kallashit-duke-k-euml-rcyer-foto-hd1438683013_1457334993-1743369

Donjeta Kosumi e njohur me nofkën Kallashi, me trupin e saj “bombastik” ua merr mendjen shumë djelmoshave.

Ajo është super aktive nëpër rrjetet sociale, ku ndan shume momente me fansat e saj, shkruan Gazeta Express.

Në një foto të postuar në Instagram, asaj i janë lidhur duart, dhe mundohet t`i prek në atë gjendje.

Ne ju sjellim disa foto ku Kallashi i ka qit në pah të gjitha.

donjeta-kosumi

12803043-1785025231725304-8267042560895928642-n