Kallashi sërish zbulon “zogun” tregon më shumë se ç’duhet (Foto)

Valltarja seksi, e njohur si Kallashi e ka postuar një foto në Facebook, ku është tërësisht e zhveshur dhe ku në dorë mban një automatik Kallashnikov. Kohëve të fundit ajo ka provokuar edhe me disa foto krejt nudo. Ajo dje ka pozuar lakuriq në banjë, sot me kallashnikov… nesër?!

kallash1largea_kallashi-31417504715Kallashi-cullak-1-545x580kkkk-249x300kallashi-4