Kallashi publikon pamje nga mbrapa, krejt e zhveshur (FOTO 18+)

Kallashi1-848x478-530x300

Këngëtarja dhe vallëtarja Kallashi njihet për format ‘shpërthyese’.

Ajo disa herë ka postuar fotografi të ndryshme në rrjetet sociale duke nxjerrë në pah edhe pjesët më intime.

Mirëpo, një foto e saj që edhe sot qarkullon në rrjetet sociale, këngëtarja shihet se ka nxjerr pjesët e saj më intime.

A është kjo fotoja më seksi e Kallashit?kallashi-4-2574_1469872193-7112950