Kallashi pozon lakuriq, por e mbuluar me para (Foto)

kallashi1
Balerina kosovare ka shpërthyer si asnjëherë më parë. Kallashi ka postuar së fundmi këtë foto ku duket tërësisht nudo dhe jo vetëm.
Trupi i saj është plotësisht i mbuluar me para. Fotoja ka ngjallur reagime të forta, veçanërisht të meshkujve që e ndjekin vazhdimisht performancën e nxehtë të Kallashit.
kallashi_1457197226-9257868