Kallashi mendon të bëhet nënë

Personazhin e njohur të show-bizit Kallashin mund ta shohim nënë në moshën 25 vjeçare, dhe ajo po mendon për këtë, madje do të donte të kishte dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

Kështu ka rrëfyer ajo për “Bota sot” kur ne e kemi ngacmuar në këtë ditë të veçantë, nëse ajo ka imagjinuar veten si nënë

largea_12822149_939117722837229_1546919168_n1457435531-645x478