Kallashi mbështetë Bleron (Foto)

kallashi-blero-643x345

Më e përfolura e show bizzit shqiptarë, valltarja dhe këngëtarja e njohur Donjeta Kosumi- Kallashi, siç duket e ka një shoqëri të mirë më kolegun e saj Blerim Muharremi-Blero.

Pas publikimit të këngës së Bleros “#1her”, Kallashi e ka shpërndare këtë këngë, ku shkruan “Blerim”, shkruan Gazeta Express.

Rikujtojmë se Blero ka kënduar disa herë në lokalin ku vallëzon Kallashi.

kallashi-blero