Kallashi kërkon diçka nga ju! (FOTO)

kobra

 

 

 

 

 

 

 

Valltarja Seksi, Donjeta Kosumi një femer e guximshme dhe pa dyshim e bukur, ajo me përmasat trupore seksi arrinë të bëjë për vete shumë adhurues, transmeton Gazeta Blic.

Kallashi linjat seksi arrinë ti mbaj mirë ndoshta me ushqime të cilat janë me të duhurat për të mbajtur në bilanc këtë trup super seksi.

Ajo ka publikuar një foto në rrjetin social Facebook në të cilen shihet një fli, e qe kallashi thotë se e ka marr malli për të ngrenë këtë ushqim të cilin tani mbase duhet qe rralë ta konsumoj.

Në një postim në Facebook, Kallashi, ka treguar se e ka marrë malli për fli.

kallashi3