Kallashi gris pantallonat dhe çmend Noizyn me “twerk”, të gjithë shpërthejnë në ulërima

Reperi Noizy dhe Kallashi janë bashkuar sërisht në një performancë së bashku në një klub nate mbrëmjen e kaluar. Por, kërcimi “twerk” që ka bërë valltarja nga Kosova Donjeta Kosumi ka bërë që të gjithë të pranishmit të shpërthenin në ulërima.Jo vetëm kaq. Kallashi doli në skenë e veshur në një mënyrë shumë provokuese. Pantallonat e saj tek vithet ishin të grisura ku kërcimi “twerk” i ka “çmendur” të gjithë, po ashtu edhe Noizyn që këndonte në krah të saj.Ajo shihet duke “twerk” para Noizyt dhe shumë fansave. Performancën mund ta shihni në videon më poshtë
Shikoni videon me poshte

Video