Kallashi falënderon fansat me ketë foto (Foto+18)


Kallashi mbrëmë në mesnate falënderoi të gjithë adhuruesit e saj përmes një fotografie, si shumicën e rasteve, gjysmë nudo.
Ajo ka arritur që të grumbulloj 100mijë Followers në Instagram dhe për këtë ajo i ka falenderuar fansat.

“kallashi_lady thank you 100k followers”.
k1

k2