Kallashi e dridh për fansat e saj në Instagram (Video)

Vallëtarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi nuk lodhet asnjëherë me punën e saj duke vallëzuar në lokalin “Kobra City”.

Çdo natë ajo performon para adhuruesve të saj në lokalin personal, shkruan lajmi.net.

Përmes llogarisë së saj zyrtare në Instagram, Kallashi na tregon çdo natë veshjen dhe pamjen e saj para performancës.

Këtë herë ajo ka përshëndetur fansat me një video shumë të nxehtë të postuar pak minuta më parë.

kallashi-1