Justin Bieber fiton Bugatti si dhuratë

Bugatti-1-634x400

Justin Bieber si duket është njeriu më me fat në botë, pasi pas shumë të mirave, ai tashmë ka në pronësi dhe një Bugatti.

Këngëtari Justin Bieber është tashmë pronar i serisë më të re të veturave të njohura Bugatti – njëra ndër veturat më të shpejta dhe më të shtrenjta në botë.

Një natë e gjatë në studion e Miamit, Florida si duket ia ka vlejtur për 20 vjeçarin i cili fitoi si dhuratë një Bugatti, nga këngëtari mjaft i njohur, Birdman.

Vetura e kuqe dhe sportive, raportohe se vlen diku rreth 2 milionë dollar. Justin Bieber gjithashtu ka postuar një fotografi të veturës së tij të re në Instagram.

Bugatti-2

Bugatti