Ju duhet viagra falas: Ja si ta përgatisni, natyrale me vetëm 3 përbërës? (VIDEO)


Një nga përbërësit më të shëndetshëm në botë është shalqiri. Kështu, i kombinuar me dy përbërës të tjerë mund të jetë kombinimi perfekt i kënaqësisë.
Për këtë shkak ju prezantojmë recetën për përgatitjen e viagrës natyrale
Përbërësit
¼ e shalqirit
1 limon
1 shegë
Përgatitja
Përzini mirë të gjithë përbërësit në mikser. Vendoseni lëngun në një shishe dhe futeni në frigorifer.
Përdorimi
Konsumoni 1/3 të një filxhani të lëngut në mëngjes në stomak të zbrazët. Njëjtë veproni edhe para darkës.
Kjo viagra e bërë në shtëpi mund të përdoret nga secili, i secilës moshë dhe gjini.
Untitled