“Jozefina Topalli” merr lajmin që i copëton shpirtin

Rudina Dembacaj, aktorja mjaft e njohur për publikun shqiptar për rolin e saj të parë në programe humori, të ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, këtë 1 gusht është zgjuar me një lajm të hidhur.

Atë të ndarjes nga jeta të kushëririt të saj. të cilin e quan, vëlla e shokë, për shkak të dashurisë e raportit që ka pasur me të. tashmë moderatorë në emisionin e saj “Mos i fol shoferit”, Rudina e ka ndarë me miqtë e saj në rrjetin social Facebook, këtë lajm që thotë se i ka copëtuar shpirtin.

“Me shpirtin e copëtuar lajmëroj humbjen shumë të parakohshme të djalit të xhaxhait, vëllait dhe shokut tim Ali Dembacaj! Pusho në paqe dritë! Të dua shumë!” shkruan moderatorja.