“Jozefina Topalli” festoi ditëlindjen, habitet nga surpriza e bashkëshortit: Me siguri më tradhton

Aktorja Rudina Dembacaj, e njohur për rolin e saj të Jozefina Topallit në “Al Pazar” ka festuar ditën e sotme ditëlindjen.

Mirëpo, një festë surprizë duket se i ka përgatitur bashkëshorti i saj, i cili ka mbledhur bashkë familjen, shoqërinë dhe kolegët më të afërt të Rudinës.

Teksa është emocionuar nga e gjithë kjo surprizë, mes lotësh ajo ka thënë se nuk e priste.

Me siguri burri më tradhton, gjithë ky organizim fshehurazi e unë s’kam kuptuar gjë!”, mësohet të jetë shprehur ajo.

Aktorja mbushi sot 30-vjeç. /blitz.al