Jordin Sparks, Cfarë fund shpine seksi

jordin

Jordin Sparks ka qenë një nga femrat që ka shkëlqyer në ceremoninë e SAG Awards. Këngëtarja 23-vjeçare është shfaqur në tapetin e kuq me një fustan blu të ngushtë, që e tregonte atë mjaft seksi. Dhe të mendosh që para pak kohësh Sparks kishte një trup shumë të shëndoshë, por falë dietave dhe stërvitjes, ajo ka mundur që të humbasë disa dhjetra kilogramë, duke fituar kështu një trup normal.

jordin

Showing off her bum: Jordin posed strategically for the cameras Showing off her bum: Jordin posed strategically for the cameras

Svelte: Jordin lost 50 pounds last year and appears to have kept most of it off with a healthy diet and exercise regime Svelte: Jordin lost 50 pounds last year and appears to have kept most of it off with a healthy diet and exercise regime

Loving it! The American Idol winner worked the red carpet like a champ