Jonida Maliqi feston 30-vjetorin

loading...

jonida_maliqiqi[1]

loading...
E ka festuar me një tortë të madhe, ku duket një piano dhe një mikrofon.

Kjo është këngëtarja Jonida Maliqi, e cila ka festuar 30 vjetorin e saj të lindjes.

Këngëtaren e kanë suprizuar edhe mikeshat e saj më të ngushta sidomos prezantuesja e Big Brother Arbana Osmani. Edhe 100 Jonida!

loading...