Joana ndryshon dukjen

Pjesëmarrësja me e përfolur në edicionin e gjashtë të “Big Brother”, Joana Gjuzi, ka bërë ndryshuar dukjen e saj.

Pasi bëri hapin e parë të ndryshimit pak kohë më parë duke u bërë bionde, ajo tash ka hedhur dhe hapin e dytë duke bërë një zgjatje ekstreme të flokëve.

Me sa duket, ajo ka dashur të duket shumë e veçantë në plazh këtë verë, pasi shumë pak vajza kanë flokë të gjatë. Panorama shkruan se fotografia e mëposhtme është bërë në pishina, ku Joana shfaqet me bikini. /LajmeOnline/