Jessica Sutta, një rikthim super hot në skenë (FOTO)

article-2298001-18DFC8B6000005DC-769_634x555Jessica Sutta u largua në vitin 2010 nga muzika, pas ndarjes së grupit të njohur Pussycat Doll. Por, të premten ajo është rikthyer në skenë në Florida, për të dhënë një koncert. Dhe, e ka bërë këtë gjë me një show të vërtetë. 30-vjeçarja ka shfaqur një performancë elektrizuese, por dhe shumë provokuese, duke parë veshjen dhe veprimet e saj provokuese në skenë.article-2298001-18DFC8C2000005DC-95_634x989 article-2298001-18DFC90E000005DC-568_634x970 article-2298001-18DFC92E000005DC-590_306x488 article-2298001-18DFCA45000005DC-806_634x880 jesika