Jessica Alba kthehet e ‘freskët’ nga pushimet

Ajo është kthyer nga një festë familjare në Meksikë.Pra nuk është qudi që Jessica Alba ka një shkëlqim freskues në fytyrën e saj, pas këtyre pushimeve.

Nëna e dy fëmijëve kishte veshur një bluzë ngjyrë blu të hapur, xhaketë sportive të bardhë dhe një palë xhinse. Rripi dhe këpucët e saj, kishin ngjyrë elektrizuese rozë./BS