Januzaj tradhton Belgjiken per Kosoven (FOTO)


Mesfushori i Manchester Unitedit po e pret vetëm pranimin e Kosovës në UEFA dhe FIFA, për ta zgjedhur ekipin e Albert Bunjakut, me të cilin mund të luajë në kualifikimet për Botërorin e Rusisë.
Adnan Januzaj do të luajë në të ardhmen për Kosovën.
Lajmin e kanë bërë të ditur mediat belge, sipas së cilave, futbollisti istogas është i pakënaqur me tretmanin që po i bëhet nga Përfaqësuesja e Belgjikës, raporton Zëri.
Për këtë, futbollisti i Manchester Unitedit po e pret vetëm pranimin e Kosovës në UEFA dhe FIFA, për ta zgjedhur ekipin e Albert Bunjakut, me të cilin mund të luajë në kualifikimet për Botërorin e Rusisë.
j1

j2