“Jam bjonde e bukur”, si ia bëri gjëmën Enertila të riut nga Hasi dhe i zhvati 60 milion lekë

Një histori e padëgjuar më parë, as nga prokuroria e as nga policia është regjistruar në Durrës, ku objekt është dashuria e 30-vjeçarit Barush Ahmeti, nga fshati Kullë i Durrësit me 27-vjeçaren Enertila Beqja nga fshati Manëz, pak kilometra larg njëri-tjetrit.
Për tre vjet ata kanë qenë të dashur virtual, por asnjeherë nuk janë takuar. 30-vjeçari më 22 shtator e ka denoncuar në polici të dashurën e presupozuar prej tij, pasi për tre vjet me radhë vajza i ka marrë nëpërmjet mashtrimi per me shum detaje Dëshmia
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim