Ja vjehrra e Marina Vjollcës (Foto)


Një foto e publikuar së fundmi në rrjetet sociale, shihet nëna dhe vëllai i Getoar Selimit, dhe gjithashtu vjehrra dhe kunati i ardhshëm i prezantueses Marina Vjollca.
Një foto e publikuar së fundmi në rrjetet sociale, shihet nëna dhe vëllai i Getoar Selimit, dhe gjithashtu vjehrra dhe kunati i ardhshëm i prezantueses Marina Vjollca.

Nëna e Getit duhet një zonjë e vërtetë, e siç shihet vjehrra nuk “ia lëshon rrugën” nuses sa i përket bukurisë.
j

j1