Ja si u vra Asllan Kërtusha pas sherrit në lokal (VIDEO)

vrasja_asllanit
Këto pamje tregojnë sesi u vra Asllan Kërtusha në një lokal në Durrës nga Gëzim Kajno.

Ky i fundit së bashku me Bledar Kajnon kanë dalë jashtë lokalit për tu sqaruar me 30-vjeçarin Kërtusha, por se i morën atij jetën.

Kjo video e publikuar nga “Top Channel” tregon momentin e vrasjes.

Gëzim Kajno që u arrestua dje ka dalë sot përpara gjykatës së Durrësit.

Kushërinjtë Kanjo nisin të përleshen fizikisht me Kërtushën. Pronari i lokalit, Gëzim Kanjo në një moment e qëllon atë me hekurin e pistoletës.

Më pas ata dalin nga mbulimi i kameras dhe kur rikthehen, kushërinjtë Kajno përpiqen të nxjerrin me forcë nga një taksi viktimën duke e qëlluar.