Ja si reagon militanti i ISIS kur i bie shorti të jetë kamikazi i radhës (VIDEO)

safe_image-1Ushtarët e organizatës terroriste ISIS, janë filmuar duke hedhur short se kush do të jetë kamikazi në sulmin e ardhshëm. Një video propaganduese e publikuar së fundmi nga ISIS, shfaq momentin kur një i ri që fiton shortin nuk mund të përmbahet nga emocionet dhe gëzimi, për faktin se do të jetë njeriu i ardhshëm që do të hedhë veten në erë. Video raportohet se është filmuar në Alepo të Sirisë.

https://youtu.be/9KlP3UkThUY