Ja si reagon Edi Rama kur Ermal Mamaqi ia publikon fotot nudo (Video)


Kryeministri i Shqipëris, Edi Rama, ishte i ftuar në emisionin ‘6 Ditë pa Ermalin’, i cili u transmetua të premten në orët e mbrëmjes, transmeton Indeksonline.
Aktori, Ermal Mamaqi, gjatë emisionit i publikojë kryeministrit shqiptar një foto nudo dhe tentoi në mënyrë satirike ta mbuloj atë. Ndërsa, Edi Rama insistonte të publikohej e tëra, duke i thënë mos ki turp, është normale.

Për më shumë shikoni videon nga minuta e 27-të:
RAMA