Ja si reagoi një tifoz i Realit në momentin e golit nga Ronaldo (Video)

Real Madridi arriti fitore ndaj Barcelonës me rezultat 1-2 në Camp Nou.

Goli i Cristiano Ronaldos i dha Los Balancos fitore në El Clasico.

Në një video të publikuar nga AS, shikohet gëzimi i një tifozi të Realit në momentin e golit nga portugezi dhe pastaj tallja e tij që i bënë me fytyrat e trishtuara të tifozëve vendas.

Ky tifoz i madh është gazetari spanjoll Tomas Roncero, i cili është pjesë e gazetës AS.
Në këtë mënyrë ndoshta edhe më të emocionuar janë ndjerë pothuajse të gjithë tifozët e Realit në ato momente.
rma