Ja si e mban formën Manjolla…

f.0312105725194_mKëngëtarja nga Shqipëria, Manjolla Nallbani, ka zbuluar sekretet prapa formës së saj të shkëlqyeshme fizike.

Manjolla ka dhënë një intervistë për Bluetooth dhe ka përmendur ushqimin dhe ushtrimet fizike si arsye prapa formës së saj, duke zbuluar edhe se ajo kurrë nuk ka pirë asnjë cigare.

“Çfarë bëj që jam kaq në formë gjithmonë? Kam shumë kujdes me ushqimin, ha shumë peshk, ëmbëlsira shumë rrallë, eci në këmbë, shkallët i ngjis po ashtu në këmbë dhe më e rëndësishmja gjithmonë me taka (qesh), s’kam pirë kurrë cigare që të prish lëkurën, por më e rëndësishmja: geni, besojeni ose jo”, ka thënë Manjolla. /LajmeOnline/