Ja si duket Zejnepi nuse, do t’iu lë pa mend (FOTO)

Hazal tanimë ka filluar karrierën e saj si aktore dhe nuk e ka ndërmend të ndalet së vazhduari në këtë fushë
Ishte studente biologjie, por në një fushë komercializimi si kinemaja nuk mund t’i rezistonte duke e lënë profesionin e saj.
Ajo u bë e famshme për shkak të pamjes unike që ka.
Hazal është në role kryesore kudo që luan. Seriali i saj i rradhës i dha një rol të nuses ku ajo u vesh me të bardha.
Për shikuesit e ‘Karasevda’ një skenë e tillë iu ka ikur. Por, në serialin tjetër ajo është një nuse shumë e bukur dhe mjaftë e lumtur./ORAinfo/
Shikoni fotot më poshtë