Ja si duket Nora biondinë dhe pa grim (Foto)

loading...

nora1-1-614x478

loading...

Këngëtaren Nora Istrefi, jemi mësuar ta shohim gjithmonë me grim të ngarkuar.

Prej që është bërë biondinë ajo ka postuar foto në rrjetet sociale, me grim të stërngarkuar.

Por a e keni menduar si duket ajo biondinë edhe pa grim?

Ne ju sjellim disa foto:

nora-1

 

 

loading...