Ja si duket Kallashi sonte, fansat e quajnë mbretëreshë (Foto)

Valltarja, por së fundmi edhe këngëtare, Donjeta Kosumi apo e njohur si Kallashi, tregon se është gati për sonte e cila do të përformojë në lokalin e saj ‘Kobra City’ në Prizren.
Kallashi këtë fotografi e ka postuar në Instagram, e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ata që e ndjekin, bile bile e kanë quajtur edhe mbretëreshë.
kall_1453673336-8463860
14_1453673307-6249819