Ja si duket ‘Gylseren’ pa grim (Foto)


Aktorja turke Nurgul Yesilcay, e njohur për rolin e saj si ‘Gylseren’ nga seriali ‘Fate të kryqëzuara’ vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.
Ajo shquhet për një pamje të bukur dhe ëngjëllore, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

E në një foto të publikuar nga ajo së fundmi në Instagram, Nurgul shfaqet e pagrimosur.
Fansat e saj kanë pasur komentet më të mira, duke thënë se me apo pa grim ajo është e mrekullueshme.
g1

g2