Ja pse Michelle Keegan ka gjoksin ideal

michelle1Michelle Keegan ka fituar çmimin e gjoksit më tërheqës pasi një studim i kryer sëfundi tregon se përmasat e saja janë përfekte. Aktorja 25 vjeçarja e cila luan në rolin e saj të njohur si Tina McIntyre kryesoi klasifikimin duke marrë vendin e parë. Kompanitë e veshjeve intime dhe tabloidi “The Sun” pyetën mbi 1 mijë femra dhe arritën të zbulonin formulën që në fakt gjen përshtatjen tek Michelle. Gjithçka e gjeni të ilustruar tek kjo fotograf e Michelle. /The Sun/</p>