Ja një foto e rallë e Adelina Ismajlit me babain e saj (Foto)

Adelina-Ismaili-640x420-1

Derisa për motrat Ismajli, dihet se karrieren e tyre e ka menaxhuar nënëna e saj Mona, pak ose rrallë herë është folur për babain Rexhepin.

Por babai i këngëtares Adelina dhe Zanfina Ismajli, si duket ka vendosur ta thye heshtjen, pasi ai dje ka publikuar një fotografi bashkë me Adelinën, transmeton Magazina.al

Babai i motrave Ismajli, Rexhepi ka publikuar fotografinë e vitit 2004, ku shihet bashkë me Adelinën në Airoportin e Vienës në Austri.

12804796_10205802786008920_8948510238983689101_n