Ja momenti kur Iva Aliko vjedh në dyqanin tek rruga ‘Myslym Shyri’ (VIDEO)

iv_1476013442-4393995Një video e publikuar nga ‘Jeta Osh Qef’ tregon momentet kur një vajzë denoncohet teksa vjedh në një dyqan kozmetike tek rruga ‘Myslymi Shyri’ në Tiranë. Siç duket nga pamjet, vajza afrohet pranë stendës, më pas vihet re nga shitësja e cila e pyet dhe pasi flasin disa momente shitësja largohet. Pas largimit të shitëses vajza e merr përsëri produktin fshehurazi dhe largohet. Pavarësisht se në video nuk duket qartë, denoncuesit dhe personat që e panë nga afër thonë se është pikërisht Iva Aliko, vajza e përfolur në media se ka lidhje me një deputet kosovar.