Ja me kë e kaloi natën Mario Gotze (FOTO)

Mario Gotze ishte heroi i vërtet i Gjermanisë në takimin kundër Argjentinës me golin e shënuar në vazhdime.
Ylli gjerman, Mario Gotze, arrit që të dielën mbrëma t’ia sigurojë titullin e katërt të kampionit botëror Gjermanisë.

Gotze shënoi golin e fitores 1:0 të gjermanëve ndaj argjentinasve në vazhdime, teksa pas takimit në fushë u përgëzua nga e dashura e tij.

Ann Kathrin Brommel, e dashura e Gotzes, mori vëmendjen nga të gjitha femrat tjera, teksa shkoi për ta përqafuar dhe uruar të dashurin e saj.