Ja kush është vajza që do të bëjë baba Stinen (FOTO)


Këngëtari shqiptar Stine së shpejti do të bëhet baba, lajmi për këtë është bërë i ditur pak ditë më parë.
Po kush është vajza që do të sjell në jetë fëmijën e kantautorit Nesti. Ajo është këngëtarja Graciela e cila mesi po pret ardhjen ne jetë të fëmijëve të tyre.

Graciela sipas newsbomb, i është futur me kokë leximeve të artikujve që flasin për nënat dhe fëmijët dhe këto i ndan edhe me miqtë e saj në rrjetin social në Facebook.
f

f1