Ja kur do të fillojë megadueli Conor McGregor – Floyd Mayweather

“T-Mobile Arena” do të jetë vendi në Las Vegas ku do të zhvillohet super meçi ndërmjet Conor McGregor dhe Floyd Mayweather.

Dyshja kanë kryer sot (e shtunë) matjet zyrtare, ku McGreagor arriti të humb peshë në kohë duke zbritur në 69 kilogramë, ndërsa Mayweather kishte 67.5 kilogramë, shkruan portali lajmditor.com

Aktualisht kanë mbetur më pak se pesë orë deri në fillimin e këtij megadueli, por duke klikuar këtu mund të shikoni saktësisht kohën e mbetur deri në fillimin e meçit. Transmetimi maratone LIVE nis prej ores 01:00 me te tjera evente para duelit Mayweather-McGregor ndeshja nis ne oren 03:00 /lajmditor.com