Ja ku do shkonin bashkë Bleona dhe Çani…nudo!


Nuk mungojnë asnjëherë batutat mes Arian Çanit dhe Bleona Qeretit.
Ka qenë moderatorja Alketa Vejsiu ajo që ka ngacmuar të dy protagonistët e jurisë, duke ju thënë se në Londër është hapur një lokal ku njerëzit shkojnë nudo dhe Vejsiu i sugjeroi Bleonës që të shkonte, raporton Opinion.al.

“Unë shkoj vetëm nëse vjen Çani me mua”, ka thënë Bleona dhe gazetari është përgjigjur pozitivisht. “Po po do të shkojmë patjetër”.
nudo