Ja fotot e fundit tё Angelina Jolie e cila tani peshon vetёm 35 kilogramё (FOTO)


Ajo njihet si femra mё e bukur nё botё.
Ёshtё kjo Angelina Jolie e cila ёshtё nёnё e gjashtё fёmijёve dhe bashkёshortja e njё njeriu shumё tё dashur pёr tё, Brad Pitt, transmeton parrotlla.net
41 vjeҫarja tash e njё kohё ёshtё e sёmurё, dhe sipas dietologёve ajo vuan nga anoreksia dhe tani peshon vetёm 35 kilogramё.
Aktorja sё fundmi ёshtё fotografuar duke ecur rrugёve tё Londrёs dhe duket mё e dobёt se kurrё mё parё./parrotlla.net/
a1

a2