Ja fotografia e biznesmenit të vrarë me tre plumba në Durrës (Foto)


Rreth orës 15:00 të mesditës, në zonën e Plazhit Iliria në Durrës, biznesmeni Shpëtim Shala u gjet i vrarë me armë zjarri në makinën e tij.
Ai është babai i tre vajzave dhe thuhet se disa ditë më parë ka pasur një konflikt me disa persona, edhe pse nuk dihet nëse ky konflikt ka pasur të bëjë me ngjarjen e sotme apo jo.
f1

f2