Ja e dashura e re seksi e Neymar (Foto)

Pas ndarjes me Bruna Marquezine dhe pas një periudhe aspak të mirë me Barcelonën ylli brazilian Neymar duket se më në fund ka gjetur qetësinë shpirtërore të kërkuar. Sipas mediave angleze, sulmuesi i Barçës dhe kombëtares së Brazilit e ka nisur në mënyrën e duhur “nxehjen” para Kupës së Botës, aty ku e presin miliona fansa, duke gjetur më në fund të dashurën e tij të re.

Bëhet fjalë për Gabriella Lenzi, supermodelja bnraziliane e lindur në Sao Paulo, e cila i ka fituar zemrën yllit blaugrana.

Shpresojmë që dashuria e re ti sjellë fat gjatë “Brazil 2014″…