Ja dy super yjet që mund të jenë në Manchester

Sipas “Times”, kampionët e Premier League, Manchester United, janë gati të investojnë plot 100 milionë sterlina për të sjellë në “Old Trafford” dy yje të futbollit botëror.

Bëhet fjalë për uellsianin e Tottenham Gareth Bale, i shumëkërkuar edhe nga Real Madrid, dhe për Cesc Fabregas, për të cilin Barcelona deklaroi dje se është i pashitshëm.