Ja dhurata që Adonisi i bëri Teutës për 8 Mars (Foto)

teutaaaa

Ata janë çifti më i komentuar i momentit.

Teuta Krasniqi dhe Adonisi duket se po shijojnë një periudhë të lumtur së bashku.

Sipas GrazziOnline, për këtë 8 Mars, Adonisi i ka bërë dhuratë Teutës një buqetë me trëndafila të kuq.

Aktorja në profilin e saj në Instagram, ka postuar dhuratën e Adonisit, kështu duke uruar të gjitha gratë për festën e 8 Marsit.