Ja çka po ndodh me diktaktorin sirian gjatë faljes së namazit! (Video)

loading...

loading...
Në një video që është publikuar në internet dhe që është bëri virale, shihet diktatori sirian Bashar Al-Assad duke u falur.
Por ajo që bie në sy është se ai nuk mund të qëndrojë gjatë namazit, duke u tundur dhe duke patur të pamundur të qëndrojë i qetë, njofton TetovaSot.

Ai është filmuar në xhaminë kryesore në Damask duke falë namaz në ditëlindjen e Profetit Muhamed..

loading...