Ja çka duhet të hani që ta keni spermën e shijshme

spe_1469447266-2135903
Shumë gra të refuzojë dashurinë me gojë me burrin e saj të dashur vetëm për shkak të faktit se ata nuk e pëlqejnë shijen e spermës.
Ajo do të duket se njeriu admiron pikëpamjen se kur lëngu seminal rrjedh nëpër trupin e një vajze që solli kënaqësi, ose bie në anën e gojës. Por në të njëjtën kohë ai pret që në gjysmën e dytë, por kur kjo është në të gjithë. Vidyazykaty thjesht nuk duan një të dashur, pasi ajo mund të kontribuojë në atë që do të ndodhë grindje. Vepër mashkull ose pas shpalljes nuk duan të kenë marrëdhënie seksuale. Nëse ju mendoni se e kauzës në të cilën ju nuk janë të përgatitur sot për të bërë dashuri, ai mendon se kjo makinë 20 javë është kthyer në diçka të dyshimtë. Kjo është e rëndësishme jo vetëm për të filluar për të shmangur takimeve me dikë, vetëm i kushtoj vëmendje për dietën e tij. Sigurisht, para së gjithash, sigurohuni se ai është miq me sapun dhe një shtupë dhe e di se higjiena është e rëndësishme për burrat ashtu edhe për gratë.

Pra, çfarë duhet të hani për të spermës ishte e shijshme? Është e njohur se shumë lloje të produkteve në mënyrë aktive të ndikojnë në tërë trupin dhe kështu që ju nuk mund të humbasë këtë fakt parasysh. Nëse vini re se shumë nga tuaj të preferuar ha qepë. Speca, mish të nxehtë dhe salcice, pini shumë kripë, ju nuk duhet të pyes veten pse ndodh pas blowjob shaka refleks, dhe nganjëherë nuk ka edhe duam të qasjes në lidhje me penisin e tij. Shije e spermës është në gjendje të ndryshojë pas marrjes së disa ushqime. Ushqimi këto ushqime nuk duhet vetëm para blowjob, por gjatë ditës, dhe vetëm të përfshijë në dietë, atëherë nuk ka asnjë djalë apo një vajzë nuk ka probleme dhe situata të pakëndshme që dalin gjatë seksit.

Pra shkoni në dyqan dhe i kushtoj vëmendje për produkte të tilla si fruta. Le të fillojmë me ta. Produktet Fruta janë zakonisht të famshëm në mbarë botën për shkak të përmbajtjes së lartë të vitaminave dhe mineraleve absorbohet në mënyrë aktive nga trupi, dhe për të promovuar tretje më të mirë të ushqimeve të tjera që janë të përfshira në procesin e tretjes. Ajo është një burim i gjithanshëm i humor të mirë, shëndet, rini dhe bukuri. Dhe tani ai u bë i njohur, u bë në mënyrë aktive fruta të përdorura në çështjet familjare. Pineapple – Ky frut renditet e para ndër të gjitha varietet frutash. Nëse keni planifikuar përpara takimit, dhe ju me siguri duhet të nxjerr në njohuritë e seksit oral. Pastaj të përdorin një pjesë të pineapple si ushqim për shijen e spermës mori partnerin tuaj, dhe ajo u bë gjithnjë e më japin kënaqësi. Pineapple gjithashtu ndihmon dhe të them lamtumirë tensione të panevojshme, me mbipeshë. Nga rruga, në qoftë se djalë që ai e pëlqen pineapples ose thjesht nuk e di se ajo ndihmon me probleme të tilla intime, e lëre më një vajzë të përgatisë një pjatë e cila strukturë do të përfshijë pineapple verdhë dhe lëng! Çfarë tjetër duhet të hani për të spermës ishte e shijshme? Melon, bukuroshe, mango, luleshtrydhe. Këto ushqime me sheqer, ju mund të gëzojnë kontakt seksual, lëshohem dhe relaksohuni dhe të japë një të dashur të gëzuar. Ai do t’ju kërkojë të përsërisë këtë ditë, dhe ju do të jenë të lumtur për të kënaqur atë edhe një herë. Shumë vajza thonë se mollë janë të dobishme për të përdorur dhe për shkak të tyre ka humbur të gjithë shijen e spermës të. Kjo është e vërtetë. Në qoftë se një njeri do të hani mollë e papjekur, shijen e spermës në përgjithësi humbasin pronat e tyre, që është një kthesë e tmerrshme. Ajo do të jetë për dikë për të shpëtuar. Por ende ata nuk duhet të përzihen, sepse sperma duhet të ketë një aromë të veçantë, e cila mund të jetë për të dalluar atë nga pjesa tjetër dhe të mësojnë në lidhje me shëndetin e fëmijës.

Ju mund të përdorni fruta në lojë, për shembull, të vënë djalë tuaj mbrapa. Kapem sytë tuaj dhe të mbajë duart dhe të fillojnë feta fruta në penis e tij. Kështu, duke i dhënë kënaqësi të dyfishtë dhe për të shpëtuar veten e tyre nga aroma të pakëndshme ose shijen e spermës. Çfarë tjetër mund të hani për të përmirësuar shijen e spermës? Pa dyshim, ky kos me mbushje fruta. Megjithatë, mbani mend se konsumi i shpeshtë i produkteve të qumështit mund të japë efektin e kundërt. Në spermës, i njohur për të përmbajë një shumë të proteinave, ajo është e krahasueshme me vezë 1 pule. Pra, në qoftë se numri i tij është që të jetë replenished. Kjo nuk do të jetë e mirë. Më të mirë për të bërë një dashnor sallatë frutash, për të cilat përdorin si kefir filler, kos ose krem whipped. Mundësia e fundit është më shpesh përdoret në praktikë. Burrat janë të lumtur zateynytsam ata marrin kënaqësi nga seksi oral dhe jo, por pas kësaj japin kënaqësi të martohem e tyre të dashur të bëjë.

Lakra në të gjitha aspektet nuk ndikon përmirësuar shijen e djalë spermë. Kjo kohë duhet të kuptojnë. Pasi të kemi marrë në banak me perime, lakër duhet të hiqen nga pikëpamje, së pari. Ajo duhet të blejnë majdanoz, ukropchyk, selino dhe radishes. Këto lloje të produkteve të bërë marrëdhënie seksuale të paharrueshme, dhe djalë do të jetë i kënaqur jo vetëm për shkak se ai ishte në gjendje për të përfunduar punën e nisur britmë, të cilën ajo e pranoi me kënaqësi, por që ishte mjaft e një mbledhje të gjatë. Përdorni këto produkte të dekoroj salads ose enët kryesore dhe pastaj kosi shije gjendje më të mirë dhe ju nuk keni për të shpikin arsyetime se dhimbje koke sërish ose vijnë ciklit menstrual 5-të për një javë.

A e dini se deti nuk është vetëm një produkt dietetike, pasuruar dhe përforcuar gjatë trajnimit, por edhe një afrozodyakom madhe? Shkencëtarët kanë kryer mjaft studime, ishte e qartë se deti ka efekte pozitive në shijen e spermës. Me të vërtetë bëhet e ëmbël. Shumë thonë se shumica e oysters, karkaleca, midhje erë nuk është shumë i mirë, por këtë herë nuk do të ndikojnë në penis, dhe shijen e spermës. Tani ju e dini se çfarë për të ngrënë për të spermës ishte e shijshme.