Ja cila këngëtare nuk i pëlqen aspak Arian Canit, thotë se kurrë nuk do ta puthte (Video)


Moderatori i emisionit ‘Zone e lire’ i cili njihet për karakterin e tij humoristik dhe puthjet që dhuron mysafireve të tij ka treguar se cilën këngëtare nuk do ta puthte asnjëherë.
Genta Ismajli, ani pse është njëra ndër femrat më të pëlqyra, Arianin nuk e tërheq aspak, transmeton lajmi.net.
Ai thotë se Genta nuk i ka pëlqyer ndonjëherë, nuk i pëlqen fytyra e saj dhe mënyra se si sillet para kameres.
Pavarësisht se atij nuk i pëlqen, Ismajli vazhdon të veçohet me performancat e saj dhe lëvizjet që bën.
Cani gjithashtu tregon se asnjëherë nuk do ta puthte Gentën edhe sikur ajo do t’ia kërkonte vetë këtë gjë./Lajmi.net.
maxresdefault-1-650x358