Ja çfarë thotë Shyrete Behluli për renë e vet (Foto)


Këngëtarja Shyhrete Behluli njihet për shumë suksese në skenën muzikore shqiptare.
Sukses ka pasur edhe kënga e saj ‘Hajde nuse reja jeme’, transmeton lajmi.net
Ajo është edhe vet vjehërr, ndërsa reja i përngjan aq shumë si ta kishte vajzë.
Shyhretja në Prive tregon se si që nga fillimi e ka konsideruar si vajzën e vet. Ajo gjithashtu thotë se vjehrra duhet ta pres mirë nusen dhe gjithashtu thotë se nuk ka nuse të keqe.
Djali i saj është i fejuar dhe bazuar në disa foto shihet se ato, re e vjehërr janë shumë të afërta mes vete./lajmi.net.
s1

s2