Ja çfarë dhurate mori kunati i Marinës nga ajo dhe Geti (Foto/Video)

Getoar Selimi e ka edhe një vëlla që quhet Liberian, i cili këto ditë i ka mbush 28 vjet.
Ai e ka postuar një video ku shihet pranë familjes duke pritur ditëlindjen, ku përpara vetes e ka një tortë, qiriun e së cilës po e fryen me shumë duartrokitje, transmeton lajmi.net.
Mirëpo ajo çfarë e ka gëzuar Librin, ka qenë dhurata të cilën e ka marrë nga Geti dhe Marina, ku këtë të fundit ka filluar tani ta quaj edhe motër.
Çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, aktualisht duken shumë të lumtur pranë njëri tjetrit dhe këtë e dëshmojnë edhe fotografitë e ndryshme, ndërsa bashk kanë vendosur t’ia bëjnë dhuratë Liberianit një palë syze të cilat duken të jenë goxha të shtrenjta./lajmi.net.
maxresdefault-14-650x358